Naše cesta začala v roce 2012, kdy jsem já - Chilli Peterson, jakožto milovník všeho pálivého začal v Ostravě s výrobou vlastních chilli omáček pro mne a mé přátelé. Testoval jsem různé postupy a příchutě s vynikajicími výsledky, o které se s vámi rád podělím. Díky vzrůstající oblibě a poptávce jsem se potkal s Petrem, který si mé omáčky rychle oblíbil a začali jsme je vyrábět spolu a seznamovat s nimi i širší veřejnost. Už tehdy byla hotová naše pilotní omáčka Zpečený Indián, která se díky její jedinečné chuti i vůni stala velice oblíbenou. Při nezměněných postupech jsme v reakci na potřeby našich zákazníků omáčku vypilovali a rodina Zpečených Indiánů se rozrostla o verze - kopřivový, česnekový, extra-hot.

Řadu Indiánů jsme tedy měli hotovou a tak jsme ji mohli na začátku roku 2019 vypustit do světa a začít objíždět různé trhy v různých městech České republiky, kde jsme se setkali s úžasnou reakcí našich zákazníků. Vzhledem k touhám těch nejodolnějších milovníků pálivých omáček jsme ke konci roku 2019 přišli s dvěma hodně pálivými omáčkami, a tuto řadu jsme nazvali Demon. Tato řada obsahuje produkt Red Demon, který ač je pálivý jak peklo samotné, je vyroben pouze z odrůd paprik, které mají samy o sobě výtečnou chuť. Druhou omáčkou této řady je Fruity Demon, jež má základ v ovocné chuti samotných papriček a je z našich produktů nejsilnější. Ovšem ne za cenu toho, že by byla přehlušena její vynikající chuť.

Ani jeden z nás není zastáncem chemických konzervantů a barviv, takže jsme se shodli na tom, že ani jedno ze jmenovaných nechceme a nebudeme používat.

Ačkoliv jsme se vždy snažili vykupovat papričky té největší kvality a od prověřených pěstitelů, na začátku roku 2020 jsme se rozhodli pěstovat své vlastní papričky, kde budeme používat výhradně BIO metodu pěstování a hnojení. S našimi postupy a průběhem pěstování vás samozřejmě seznámíme na našem facebooku a instagramu. V každém případě vám můžeme slíbit, že neusneme na vavřínech a tak stále vyvýjíme další a další omáčky. Z tohoto důvodu vám můžeme slíbit 2 nové přírůstky do konce roku 2020 a to zcela speciální a jedinečnou CBD chilli omáčku a také sladko-kyselou omáčku, jejíž chuť vás rozhodně dostane!

Máte se na co těšit!


Jsme rádi, že jste s námi!
tým Chilli Peterson

Vyrobeno v Česku

Jsme regionální výrobce. Omáčky vyrábíme s láskou k chilli již od roku 2012

Vymazlená chuť

Naše omáčky pozvedají chuť vašeho jídla na jinou úroveň

Dlouhá trvanlivost bez chemických konzervantů

Aby vám mohly naše omáčky rozdávat požitek co nejdéle, používáme kombinaci osvědčených přirodních konzervantů.