Naše cesta začala v roce 2012, kdy jsem já - Chilli Peterson, jakožto milovník všeho pálivého začal v Ostravě s výrobou vlastních chilli omáček pro mne a mé přátelé. Testoval jsem různé postupy a příchutě s vynikajicími výsledky, o které se s vámi rád podělím. Díky vzrůstající oblibě a poptávce jsem se potkal s Petrem, který si mé omáčky rychle oblíbil a začali jsme je vyrábět spolu a seznamovat s nimi i širší veřejnost. Už tehdy byla hotová naše pilotní omáčka Zpečený Indián, která se díky její jedinečné chuti i vůni stala velice oblíbenou. Při nezměněných postupech jsme v reakci na potřeby našich zákazníků omáčku vypilovali a rodina Zpečených Indiánů se rozrostla o verze - kopřivový, česnekový, extra-hot.

Řadu Indiánů jsme tedy měli hotovou a tak jsme ji mohli na začátku roku 2019 vypustit do světa a začít objíždět různé trhy v různých městech České republiky, kde jsme se setkali s úžasnou reakcí našich zákazníků. Vzhledem k touhám těch nejodolnějších milovníků pálivých omáček jsme ke konci roku 2019 přišli s dvěma hodně pálivými omáčkami, a tuto řadu jsme nazvali Demon. Tato řada obsahuje produkt Red Demon, který ač je pálivý jak peklo samotné, je vyroben pouze z odrůd paprik, které mají samy o sobě výtečnou chuť. Druhou omáčkou této řady je Fruity Demon, jež má základ v ovocné chuti samotných papriček a je z našich produktů nejsilnější. Ovšem ne za cenu toho, že by byla přehlušena její vynikající chuť.

Ani jeden z nás není zastáncem chemických konzervantů a barviv, takže jsme se shodli na tom, že ani jedno ze jmenovaných nechceme a nebudeme používat.

Ačkoliv jsme se vždy snažili vykupovat papričky té největší kvality a od prověřených pěstitelů, na začátku roku 2020 jsme se rozhodli pěstovat své vlastní papričky, kde budeme používat výhradně BIO metodu pěstování a hnojení. S našimi postupy a průběhem pěstování vás samozřejmě seznámíme na našem facebooku a instagramu. V každém případě vám můžeme slíbit, že neusneme na vavřínech a tak stále vyvýjíme další a další omáčky. Z tohoto důvodu vám můžeme slíbit 2 nové přírůstky do konce roku 2020 a to zcela speciální a jedinečnou CBD chilli omáčku a také sladko-kyselou omáčku, jejíž chuť vás rozhodně dostane!

Máte se na co těšit!


Jsme rádi, že jste s námi!
tým Chilli Peterson

Vyrobeno v Česku

Jsme regionální výrobce. Omáčky vyrábíme s láskou k chilli již od roku 2012

Vymazlená chuť

Naše omáčky pozvedají chuť vašeho jídla na jinou úroveň