Chilli Peterson

RED DEMON (Pálivost 4/5): Extrémně pálivá chilli omáčka Red Demon obsahuje chuťově vyhlášené chilli papričky Habanero, brutální pálivost Bhut Jolokie a vybraný kvalitní rýžový ocet. Není nad klasiku. Tady jsme to však doplnili o blahodárně působící čerstvě vymačkanou šťávu z červené řepy, kterou jsme přidali ke konci vaření, aby se zachovalo co nejvíce prospěšných látek a která mimojiné zajišťuje ještě ďabelštější barvu :)

FRUITY DEMON (Pálivost 4/5): Fruity Demon je ideální extrémní chilli omáčka s příjemnou citrusovo-ovocnou chutí čerstvých papriček. Tato omáčka s brutální pálivostí, lehce ovocnou příchutí a mírnou nakyslostí přivede do euforie každého labužníka milujícího opravdu pálivé. Každá z papriček o sobě navíc dává vědět v jinou chvíli, nejprve cítíte chuť a vůni Habaner, poté nastupuje pálivost i famózní broskvová chuť Jolokia Peach, zakončené brutálním palem Trinidad Scorpion Moruga Yellow.

KING DEMON (Pálivost 5/5): Jednoznačně nejpálivější z řady Demon. Zde Vás sežehnou svým "napalmem" jedny z nejostřejších papriček světa. Do této chilli omáčky, která spolu s jemným octem zachovává chuť čerstvých papriček, jsme použili papričky Trinidad Scorpion Moruga o ničivé síle až 2 000 000 SHU a Bhut Jolokia s obdobně intenzivním palem kolem 1 000 000 SHU. A to už je pořádná nálož chilli! Více

Výrobce: Chilli Peterson Kód produktu: P00021

500 Kč
Dočasně nedostupné

EXTRÉMNĚ PÁLIVÁ OMÁČKA AUTHORISED BY ©CHILLIPETERSON

Složení Red Demon: papričky Habanero Red, Squash Jamaican Red a Bhut Jolokia Red, rýžový ocet, čerstvá šťáva z červené řepy a láska k chilli.

Složení Fruity Demon: papričky Habanero Yellow, Habanero Orange, Bhut Jolokia Peach a Trinidad Scorpion Yellow, sherry ocet a láska k chilli.

Složení King Demon: papričky Trinidad Scorpion Moruga & Bhut Jolokia Red, rýžový ocet a láska k chilli.

Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 roku.

Vydrží pravděpodobně mnohem déle, budete-li se k lahvičce chovat šetrně, tj. nevkládat dovnitř jakékoliv znečištěné nádobí, neolizování hrdla, po otevření udržování v lednici apod.

Objem 65g
Pálivost extrémně pálivá

Vyrobeno v Česku

Jsme regionální výrobce. Omáčky vyrábíme s láskou k chilli již od roku 2012

Vymazlená chuť

Naše omáčky pozvedají chuť vašeho jídla na jinou úroveň