Chilli Peterson

RED DEMON (Pálivost 4/5): Extrémně pálivá chilli omáčka Red Demon obsahuje chuťově vyhlášené chilli papričky Habanero, brutální pálivost Bhut Jolokie a vybraný kvalitní rýžový ocet. Není nad klasiku. Tady jsme to však doplnili o blahodárně působící čerstvě vymačkanou šťávu z červené řepy, kterou jsme přidali ke konci vaření, aby se zachovalo co nejvíce prospěšných látek a která mimojiné zajišťuje ještě ďabelštější barvu :)

FRUITY DEMON (Pálivost 4/5): Fruity Demon je ideální extrémní chilli omáčka s příjemnou citrusovo-ovocnou chutí čerstvých papriček. Tato omáčka s brutální pálivostí, lehce ovocnou příchutí a mírnou nakyslostí přivede do euforie každého labužníka milujícího opravdu pálivé. Každá z papriček o sobě navíc dává vědět v jinou chvíli, nejprve cítíte chuť a vůni Habaner, poté nastupuje pálivost i famózní broskvová chuť Jolokia Peach, zakončené brutálním palem Trinidad Scorpion Moruga Yellow.

KING DEMON (Pálivost 5/5): Jednoznačně nejpálivější z řady Demon. Zde Vás sežehnou svým "napalmem" jedny z nejostřejších papriček světa. Do této chilli omáčky, která spolu s jemným octem zachovává chuť čerstvých papriček, jsme použili papričky Trinidad Scorpion Moruga o ničivé síle až 2 000 000 SHU a Bhut Jolokia s obdobně intenzivním palem kolem 1 000 000 SHU. A to už je pořádná nálož chilli! Více

Výrobce: Chilli Peterson Kód produktu: P00021

500 Kč
Dočasně nedostupné

EXTRÉMNĚ PÁLIVÁ OMÁČKA AUTHORISED BY ©CHILLIPETERSON

Složení Red Demon: papričky Habanero Red, Squash Jamaican Red a Bhut Jolokia Red, rýžový ocet, čerstvá šťáva z červené řepy a láska k chilli.

Složení Fruity Demon: papričky Habanero Yellow, Habanero Orange, Bhut Jolokia Peach a Trinidad Scorpion Yellow, sherry ocet a láska k chilli.

Složení King Demon: papričky Trinidad Scorpion Moruga & Bhut Jolokia Red, rýžový ocet a láska k chilli.

Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 roku.

Vydrží pravděpodobně mnohem déle, budete-li se k lahvičce chovat šetrně, tj. nevkládat dovnitř jakékoliv znečištěné nádobí, neolizování hrdla, po otevření udržování v lednici apod.

Objem 65g
Pálivost extrémně pálivá

Vyrobeno v Česku

Jsme regionální výrobce. Omáčky vyrábíme s láskou k chilli již od roku 2012

Vymazlená chuť

Naše omáčky pozvedají chuť vašeho jídla na jinou úroveň

Dlouhá trvanlivost bez chemických konzervantů

Aby vám mohly naše omáčky rozdávat požitek co nejdéle, používáme kombinaci osvědčených přirodních konzervantů.